Bardzo Wielka Woda 2022 – Gala

W dniu 8 kwietnia 2022 roku odbył się finał XIX Młodzieżowego Konkursu Piosenki Artystycznej im. Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” 2022. W gali finałowej, która odbyła się wieczorową porą w Centrum Kultury Wrocław- Zachód na ulicy Chociebuskiej, uczestniczyli: Wiceminister Edukacji i Nauki Wojciech Murdzek, Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk, Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych w Departamencie Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia Ewa Szczęch, Dyrektor Wydziału Fiansów Oświatowych w Departamencie Edukacji Urzedu Miejskiego Wrocławia Paweł Kaleta, Przewodniczący Klubu Radnych Forum Jacka Sutryka”Wrocław Wspólna Sprawa” Jarosław Krauze oraz wielu przedstawicieli instytucji i placówek oświatowych. Partnerem wydarzenia było Centrum Historii Zajezdnia. W jury konkursu zasiadali: Marcin Klarman, aktor i śpiewak Opery Wrocławskiej, Justyna Woźniak, aktorka Teatru Muzycznego Capitol, Bartłomiej Sambor, student Akademii Sztuk teatralnych we Wrocławiu oraz Joanna Gaj, laureatka BWW 2019. Grand Prix zdobyła Maja Tokarska, uczennica klasy teatralnej Liceum Ogólnokształcącego nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu, za przepiękne wykonanie piosenki „Miłość w Portofino”. Gratulujemy! Galę wręczenia nagród uświetnił koncert w wykonaniu uczniów klas teatralnych LO nr XVII pt. „Cichosza…” pod kierownictwem artystycznym Krzysztofa Żesławskiego. Konsultacji artystycznych udzielili Małgorzata Szeptycka i Marek Szydło.