Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali /JPII/
Język niemiecki

Dzień Niemiecki

25 marca 2019r. miał miejsce w naszej szkole DZIEŃ NIEMIECKI. W ramach tego dnia odbyły się 2 konkursy: Quiz wiedzy o Niemczech i konkurs plastyczny.
W quizie Wiedzy o Niemczech uczniowie mieli wykazać się wiedzą krajoznawczą, historyczną  ogólną na temat kraju naszych sąsiadów. W konkursie wzięło udział 44 uczniów z klas 1-3, którzy w przeciągu jednej godziny lekcyjnej rozwiązywali test.
LAUREACI:
I miejsce: Patricia Hahn (kl. 2B),
II miejsce: Sylwia Blachowska (kl. 2D),
III miejsce: Patrycja Szuszkiewicz (kl. 3D).

O godzinie 8.55 rozpoczął się konkurs plastyczny na wykonanie kolażu na temat "Niemcy w naszych oczach". Uczniowie pracowali w zespołach dwu- lub trzyosobowych przez dwie godziny lekcyjne. Prace mogły być wykonane dowolną techniką. W konkursie wzięło udział 25 uczniów.
LAUREACI:
I miejsce: Anna Butkowska, Patricia Hahn, Katarzyna Borkowska (kl. 2B),
II miejsce: Edyta Kubiak (kl. 1C) i Pamela Kubicka (1D),
III miejsce: Veronika Reshenikowa i Magdalena Myjak (kl. 2C),
Wyróżnienia: Emilia Lach (kl. 1D), Oliwia Wołowska (kl. 1D), Martyna Szmacińska (kl. 2F) i Vanessa Lipska (kl. 2F).

Galeria>>