Dziś mamy:  07 / 12 / 2019 Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas- Georges Poulet

5 GRUDNIA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5 grudnia obchodzony jest co roku MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA. Został on ustanowiony w 1985 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych.
Z tej okazji na trzecim piętrze przy auli szkolnej została przygotowana gazetka na temat działalności wolontariuszy. Uczniowie mogli dowiedzieć się, co oznacza słowo "wolontariat" i skąd pochodzi, z jakimi akcjami najczęściej kojarzymy wolonatariuszy, kto może się zaangażować w tą działalność.
Uczniowie naszej szkoły mogli też obejrzeć zdjęcia pokazujące pracę wolontariuszy w ośrodkach pomocy społecznej, w hospicjach i na misjach.

Galeria>>