Dziś mamy:  23 / 03 / 2023 "Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim”- Francoise Sagan

Jasełka

Wśród przybyłych był dolnośląski kurator oświaty p. Roman Kowalczyk i emerytowani pracownicy naszej szkoły. Jasełka składały się zasadniczo z trzech części.  W pierszej z nich wystapiła p. dyrektor, która w swoim przemówieniu, m.in. opowiedziała o planowanych działaniach na następny rok kalendarzowy i złożyła życzenia świąteczne. Następnie przemówił p. kurator.  W drugiej części nastąpiły jasełka szkolne, które wystawiła klasa 1 e pod kierunkiem ks. katechety Michała Gaby. Po nich nastąpiła miła niespodzianka dla wszystkich zgromadzonych, a mianowicie na scenę weszli nasi uczniowie pochodzący z Ukrainy i pod kierunkiem p. Antoniny zapoznali z tradycjami świątecznymi, które odbywają się w ich kraju. Następnie poszczególni uczniowie z klasy 3 e zaśpiewali i zagrali pieśni bożonarodzeniowe. Naszym artystom w całej uroczystości akompaniował p. Krzysztof Żesławski.