Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 Jeśli nie wiesz czego chcesz, to masz to czego nie chcesz- Chuck Palahniuk
STRONA GŁÓWNA

Koncert w wykonaniu uczniów Siedemnastki na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej i wręczeniu Nagród Prezydenta Wrocławia

14 września 2019 r. w Centrum Kongresowym przy Hali Sulecia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczenie Nagród Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Część artystyczną przygotowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr XVII, którzy zaprezentowali koncert "A ich piosenki wciąż brzmią...", który miał swoją premierę 5 kwietnia 2019 r. podczas gali finałowej XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Artystycznej im. Agnieszki Osieckiej Bardzo Wielka Woda. Koncert przygotowali nauczyciele przedmiotów artystycznych Siedemnastki pani  Małgorzata Szeptycka oraz pan Marek Szydło, a kierownictwo muzyczne objął nauczyciel muzyki pan Krzysztof Żesławski.