Dziś mamy:  22 / 09 / 2019 …bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł!/JPII/
KONKURSY- ogłoszenia

Konkurs INTERNATIONAL PUBLIC SPEAKING

Skrócony Regulamin konkursu International Public Speaking

Uczestnicy: Konkurs przeznaczony jest dla uczącej się młodzieży szkół młodzieżowych w wieku 16 – 20 lat (tzn dla uczniów ostatniej klasy gimnazjum i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie przekroczyli 20 roku życia w dniu finału konkursu w Londynie, maj 2019).
Prezentacja konkursowa
: Uczestnicy samodzielnie przygotowują krótkie przemówienie własnego autorstwa, trwające maksymalnie 5 minut. Wystąpienie jest inspirowane tematem przewodnim konkursu. Każde wystąpienie kończy się krótką dyskusją – prezenter odpowiada na 2 -3 pytania. Regulamin konkursu nie przewiduje używania jakichkolwiek rekwizytów.
Zgłoszenia uczestników
należy przesyłać do 1 marca 2019 roku.
Formularz zgłoszenia
(do pobrania ze strony szkoły www.lo3.wroc.pl, zakładka: Inicjatywy/język angielski) należy przesyłać drogą elektroniczną na adres (agata.mus@wp.pl).

Jurorami w konkursie są wykładowcy Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej oraz doradca metodyczny języka angielskiego WCDN.