Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 "Kto z nadzieją patrzy w przyszłość,cieszy się teraźniejszością”- Cyceron
Język niemiecki

Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung"

W dn. 13.12.2016r. uczniowie klasy 3B (5 uczniów: Oliwia Malowaniec, Szymon Banak, Dominika Markiewicz, Kacper Balcerzak, Laura Dawidowicz) i 1B (11 uczniów: Jakub Krasicki, Michał Leja, Tomasz Wacław, Jeremi Waszkiewicz, Weronika Andrzejak, Paulina Nowakowska, Karolina Niemotko, Martyna Ziętek, Michał Wojnarowicz, Klaudia Kogut, Małgorzata Putkowska) wzięli udział w Konkursie Ortograficznym „Meister der Rechtschreibung”. Tekst z czasopisma „Der Spiegel” najlepiej napisali Oliwia Malowaniec, Szymon Banak i Dominika Markiewicz; uczniowie ci wezmą udział w etapie międzyszkolnym Konkursu Ortograficznego w LO nr III we Wrocławiu w marcu 2017r.

Opiekunowie:
Dorota Milewska-Skotny i Elżbieta Kucharczyk