Dziś mamy:  19 / 10 / 2020 "Świat nie jest taki zły, świat nie jest wcale mdły, niech no tylko zakwitną jabłonie" - A. Osiecka

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier”

12.12.2019 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier” organizowany corocznie w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Łowcy Talentów Jersz”.
W konkursie wzięło udział 367 szkół oraz 9825 uczniów z całej Polski.Organizatorzy konkursu opublikowali Ogólnopolski Ranking Laureatów, w którym uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie miejsca:
JĘDRZEJ STYPUŁKOWSKI, kl. 2C został Laureatem konkursu zajmując PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM oraz DRUGIE MIEJSCE W KRAJU i otrzymał nagrodę rzeczową.
Konstancja Kurowska, kl. 2F, Martyna Kamińska, kl. 2E, Sylwia Cieślik, kl. 2C, Emilia Michailidou-Gunia, kl. 3D uplasowali się w pierwszej dwudziestce w województwie dolnośląskim i otrzymali Dyplomy Wyróżnienia za uzyskanie bardzo dobrych wyników w konkursie.

Mateusz Zawadzki, Paulina Szulc oraz Michał Kamuda z kl. 1C3
Łucja Barańska, Kacper Dębicki, Martyna Dawidowicz, Monika Grochowska z kl. 1A3
Nikodem Kałwa, kl. 2F, Krzysztof Klimek kl. 2C, Bartosz Szewczyk, kl. 3C, Marcel Mazur i Małgorzata Rajczakowska, kl. 3E otrzymali Dyplomy Uczestnictwa za zajęcie wysokich miejsc w konkursie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU  i trzymamy kciuki za kolejne, tak spektakularne osiągnięcia!!!
Konkurs koordynowała Aneta Fiśkiewicz

fotogaleria>>>