Dziś mamy:  22 / 10 / 2017 „Komputer ma nad mózgiem tę przewagę, że się go używa”- Gabriel Laub

Dzień Liczby Pi

autor: A.Popiołek,data: 08-05-2016
Dzień Liczby Pi

Z okazji Światowego Dnia Liczby Pi przypadającego na 14.03. uczniowie naszego liceum wespół z rówieśnikami ze szkół średnich z Finlandii, Portugalii, Cypru, Bułgarii, Węgier i Turcji pracowali nad projektem Let’s Celebrate Pi Day realizowanym online na platformie eTwinning. W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowe klas: 2G, 1A oraz 1D. W ramach projektu: powstały okolicznościowe plakaty (kl. 2G - opiekun: A. Popiołek), pisano wiersze (kl. 1A - opiekun: M. Kowal), nakręcono filmik okolicznościowy (kl. 1D - opiekun: B. Szymańska - Pakos) oraz odbył się dwugodzinny czat z ucznami z Węgier (kl. 2G  - opiekun: A. Popiołek). Językiem projektu był język angielski. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy już za rok!
Aneta Popiołek - koordynator projektu