Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 Młodość jest potwornie ciężkim przypadkiem i chyba nie ma nikogo, kto by z tego wyszedł bez powikłań- A. Osiecka
KONKURSY- ogłoszenia

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zapraszamy do udziału w 5. edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół średnich, którego bohaterami w tym roku są  poeci „Pokolenia Kolumbów”. Konkurs polega na recytacji wybranego wiersza K. K. Baczyńskiego, T. Gajcego,  W. Bojarskiego, A. Trzebińskiego,  A. Stroińskiego i T. Borowskiego lub wykonaniu wokalnym  jednego z  wierszy tych poetów. Każda szkoła może wytypować maksymalnie trzech uczestników.
Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu. W każdej poprzedniej edycji uczniowie naszej szkoły odnosili sukcesy.

Konkurs odbędzie się w piątek 25 X 2019 r. w klubie szkolnym LO nr XII im. B. Chrobrego we Wrocławiu o godzinie 9.00.

Zainteresowanych uczniów prosimy o  zgłoszenie się do biblioteki szkolnej, gdzie uzyskacie szczegółowe informacje o konkursie, a także pomoc w wyborze wiersza do recytacji.

Zgłoszenia przyjmujemy w bibliotece do 15 października.