Dziś mamy:  10 / 12 / 2019 Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się je dzieli- Albert Schweitzer

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie w roku szkolnym 2019/2020

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie organizowanej przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Olimpiada ma charakter drużynowy. Składa się z 3 etapów: eliminacji szkolnych, które polegają na rozwiązaniu przez 2-osobowe zespoły testu wielokrotnego wyboru; eliminacji okręgowych; na tym etapie 2-osobowe zespoły przygotowują prezentację lub film na wybrany temat; oraz eliminacji centralnych, które są 2-stopniowe: najpierw zespoły rozwiązują test wielokrotnego wyboru; w drugiej części - pięć najwyżej sklasyfikowanych zespołów będzie uczestniczyło w debacie.

Termin zawodów szkolnych: 28 XI 2019 r. Nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny jest tygodniowy wyjazd do Chorwacji lub do Włoch! Więcej informacji na stronie: www.uwm.edu.pl/owor/

Zapisy do etapu szkolnego najpóźniej do 20 listopada 2019 r. przyjmuje nauczyciel WDŻ Janina Pieńkowska, która udzieli zainteresowanym wszelkich informacji.