LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  08 / 06 / 2023 To niesamowite, ile można osiągnąć, jeśli nie zależy nam na tym, komu przypadną zasługi- H.Truman
Historia

Refleksja na koniec roku szkolnego, wakacje i na przyszłość

  Zakończyliśmy ważny etap wspólnej nauki i pracy. W minionym roku szkolnym znaczna część lekcji odbywała się w nietypowych, trudnych warunkach zdalnego nauczania. Był to okres trudny dla Was jako uczniów, ale i dla nas jako nauczycieli. Wiele zaplanowanych wycieczek, projektów, olimpiad się nie odbyło. Szczęśliwie jednak niektóre zaplanowane zadania zostały w pełni zrealizowane. Zdaliśmy trudny egzamin!

  Przed nami wakacje – czas zasłużonego odpoczynku i nabierania sił przed kolejnymi, jeszcze nieznanymi wyzwaniami, które czekają nas w nowym roku szkolnym. Wierzymy, że damy radę. Wierzymy, że trudne czasy związane z groźnym wirusem będą cennym życiowym doświadczeniem, które summa sumarum okaże się wartościowym doświadczeniem przydatnym w przyszłości.

  W imieniu całego zespołu przedmiotowego nauczycieli historii, WOS i podstaw przedsiębiorczości życzymy Wam Drodzy Uczniowie dużo słońca, bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Barbara Cieśla
Justyna Domaradzka
Zofia Kuź
Mirosław Lewandowski
Robert Pieńkowski
Piotr Zołotajkin
 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII