Dziś mamy:  14 / 12 / 2018 Żeby nauczyć Jasia matematyki- trzeba znać matematykę i Jasia!
TYDZIEŃ W SZKOLE

DZIEŃ

WYDARZENIE

UCZESTNICZĄ/SZCZEGÓŁY

MIEJSCE

KOORDYNATOR

Do 10.12.2018

poniedziałek

Zbiórka darów na Kresy Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia wyruszy konwój z darami do Lwowa

Do udziału w akcji zaprasza Jarosław Krauze - organizator akcji z ramienia NSZZ Solidarność Dolny Śląsk

W ramach akcji charytatywnej „Wigilijna Paczka dla Rodaka ze Lwowa” organizowanej przez Dortmundzko-Lwowską Fundację im. św. Jadwigi, Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu, Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola, Straż Miejską Wrocławia oraz Region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność.

Ostatnie wydarzenia związane z nasileniem działań wojsk rosyjskich na terenie Ukrainy sprawiają, że nasza pomoc i ofiarność dla naszych rodaków zamieszkałych za wschodnią granicą staje się nie tylko kwestią dorocznego zwyczaju, ale świadectwem łączności Polaków ponad granicami.

Zbieramy żywność trwałą i środki czystości w gabinetach 10 oraz 3

Przygotowując żywność i artykuły chemiczne na Kresy, proszę nie zapomnieć o kartce świątecznej z życzeniami. Dary zebrane przez naszą szkołę , jak i inne szkoły pojadą do Domu Pomocy Społecznej w Brzuchowicach pod Lwowem.

M. Palcewicz

(1-6 lekcja)

Wykład z edukacji żywieniowej oraz diagnoza sprawności fizycznej

Uczestniczą klasy 1C, 1D

Uczniowie wysłuchają wykładu z edukacji żywieniowej, zrealizują próby sprawności fizycznej (bieg 4x10m, brzuszki w 30s, skłon w przód w siadzie, siła ścisku dłoni, test Harvardzki, skok pionowy) oraz na podstawie pomiaru InBody dowiedzą się o składzie własnego ciała.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

M. Popowczak

(1-4 lekcja)

Wyjście na pracownię fizyczną do Instytutu Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Uczestniczy kl. 3C

Instytut Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego

R. Konieczny

(5-6 lekcja)

Turniej szachowy o Puchar Dyrektora XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu

Aula szkolna

R. Konieczny

12-14.12.2018

Zajęcia warsztatowe z doradztwa zawodowego

12.12.2018- kl. 1B (7-8 lekcja)

13.12.2018- kl. 1C (6-7 lekcja)

13.12.2018- kl. 1A (2-3 lekcja)

Organizator: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

B. Mikuczewska

(1-6 lekcja)

Wykład z edukacji żywieniowej oraz diagnoza sprawności fizycznej

Uczestniczą klasy 1A, 1B

Uczniowie wysłuchają wykładu z edukacji żywieniowej, natomiast wszyscy zrealizują próby sprawności fizycznej (bieg 4x10m, brzuszki w 30s, skłon w przód w siadzie, siła ścisku dłoni, test Harvardzki, skok pionowy) oraz na podstawie pomiaru InBody dowiedzą się o składzie własnego ciała.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

M. Popowczak

Konkurs przysłów angielskich „A piece of cake” – etap szkolny

Gabinet 207