Dziś mamy:  11 / 12 / 2019 Człowiek nigdy nie zazna szczęścia kosztem drugiego człowieka /JPII/
STRONA GŁÓWNA

Trzecia wizyta partnerska projektu "Walk through Science" w Killorglin w Irlandii

Szkoła - Killorglin Community College - przygotowała bogaty program, ukazujący metody nauczania przedmiotów ścisłych, poprzez wspomaganie jej technologią informacyjną. Głównymi atrakcjami programu były: wycieczka na wyspę Valentia na Oceanie Atlantyckim, leżącej na zachód od półwyspu Iveragh, wizyta w lokalnej piekarni O’Sullivan’s Bakery oraz zwiedzanie Muzeum Hrabstwa Kerry w Tralee. Nauczyciele i uczniowie uczestniczyli także w obserwacji lekcji: matematyki, muzyki, wychowania fizycznego, prowadzonych w placówce gospodarzy Killorglin Community College. Naszą szkołę na wyjeździe reprezentowała Pani Aneta Popiołek, Pani Elżbieta Kucharczyk, Pani Bożena Szymańska-Pakos oraz piątka uczennic z klasy 2A.