Dziś mamy:  22 / 10 / 2020 "Po to, aby być niepospolicie uczonym trzeba zacząć od pospolitego uczenia się" - Charles Dickens

Udział uczniów LO nr XVII w Konkursie Piosenki Angielskiej

Dnia 26 marca 2018 roku w LO nr 11 we Wrocławiu odbył się XI Festiwal Piosenki Angielskiej. Nie zabrakło tam również naszych reprezentantów. Były to: Oliwia Opalska (1E) z utworem Don’t Dream It’s Over grupy Crowded House oraz Joanna Gaj (2E) śpiewającaOops!...I Did It Again coveru Britney Spears wykonywanego przez Postmodern Jukebox.
Dziewczęta dostały się do finału po przesłuchaniach, w których wzięło udział 74 uczniów gimnazjów i liceów szkół wrocławskich oraz dolnośląskich.
Laurów tym razem nie było, konkurencja była ogromna, ale i tak nasze wokalistki zaprezentowały się znakomicie, wspaniale reprezentując naszą szkołę.
koordynator - Wioletta Ejlak-Borowiak
fotogaleria>>>