Dziś mamy:  22 / 10 / 2020 …bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł!/JPII/

WYMIANA POLSKO- CZESKA W JĘZYKU ANGIELSKIM kwiecień 2018

W dniach 9 – 13.04.2018 odbył się IV etap wymiany polsko–czeskiej między LO nr XVII a Liceum w Pardubicach. Tematem przewodnim wspólnego projektu było szkolnictwo wyższe  w Republice Czeskiej i możliwości studiowania dla obcokrajowców. Językiem wymiany był język angielski . Odwiedziliśmy Uniwersytet w Hradcu Kralove, Pardubicach oraz byliśmy w Bibliotece Technicznej Uniwersytetu w Pradze. Ponadto braliśmy udział w międzynarodowych warsztatach kulturowych z młodzieżą czeską oraz grupą uczniów z Tajwanu. W wymianie wzięli udział uczniowie z klas: 1A, 1F, 3A oraz 3E. Nasza wizyta w Czechach była bardzo udana .
Koordynatorki : Mariola Palcewicz i Ewa Toporek – Niemczyk
fotogaleria>>>