Dziś mamy:  07 / 12 / 2019 "Kto z nadzieją patrzy w przyszłość,cieszy się teraźniejszością”- Cyceron

"Więc chodź pomaluj mój świat"

Dnia 11.05.2018 r. uczniowie klasy 2A udali się na Warsztaty Terapii Zajęciowej we Wrocławiu z projektem z zakresu integracji społecznej "Więc chodź pomaluj mój świat".  Wspólne zajęcia językowe, taneczne i plastyczne miały zintegrować naszą młodzież z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Niesamowite spotkanie trwało kilka godzin, ale przyniosło niezapomniane wrażenia dla jednych i drugich. Nasi uczniowie świetnie sprawdzili się w roli nauczycieli i instruktorów tańca, a i sami przy tej okazji nauczyli się tańczyć cha che:)
To doświadczenie pokazało, jak pięknie można nawiązać ciepłe relacje z osobami niepełnosprawnymi, dobrze się bawić i zrobić coś bezinteresownego dla drugiego człowieka!
Opiekunowie Warsztatów byli zachwyceni naszą obecnością i entuzjazmem, który udzielił się wszystkim uczestnikom projektu!