Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 Problemem w wyścigu szczurów jest to, że nawet jeśli wygrasz, to ciągle jesteś szczurem- L. Tomlin

Wieczór poetycki "W drodze.."

„W drodze…” to temat przewodni naszego, bardzo udanego wieczoru poetyckiego, który odbył się w czwartek 24 października. Choć o poezji niewiele się mówi, to jednak wiele osób chce jej słuchać i się nią dzielić. Potwierdziło się to na naszym wieczorze. W gronie recytujących było wielu uczniów z klas pierwszych, co szczególnie cieszy. Posłuchać mogliśmy nostalgicznych, bardzo przejmujących i pełnych emocji utworów. Całość z humorem poprowadził Kacper Konieczny. Spotkaniu towarzyszyła wystawa fotografii Kai Kubicz „Srebro dla zuchwałych”.Sama autorka opowiedziała o wystawie, o procesie powstawania zdjęć i o swoim mistrzu. Wystawę nadal można oglądać w czytelni biblioteki. Ten miły wieczór został ubarwiony śpiewem naszych szkolnych artystów.