Dziś mamy:  07 / 12 / 2019 „Najlepszym nauczycielem jest praktyka”- Publiliusz Syrus
Laureaci konkursów/ zawodów

XIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR w LO nr XVII

8 listopada 2017 roku trzynastu uczniów z klasy 2C i 3C wzięło udział w największym w Polsce Konkursie Informatycznym BÓBR. Do tegorocznej edycji przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. Zarejestrowani uczestnicy pracowali w czasie rzeczywistym na bezpłatnej platformie edukacyjnej mCourser. Zmagania rozpoczęły się w samo południe i trwały jedną godzinę zegarową w pracowni komputerowej w obecności opiekuna, Lilianny Skoczylas.  Uczniowie, którzy podjęli wyzwanie, musieli wykazać się kreatywnością i rozwiązać skomplikowane zadania wymagające logicznego i analitycznego myślenia. Najlepszym w naszej szkole okazał się Jędrzej Stypułkowski z 2C, który zdobył 77,25/120 punktów. Drugie  miejsce wywalczył Jakub Krasiński a trzecie Natalia Sienkiewicz z 3C. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Organizatorzy mają nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze rozwiązując zadania oraz że doświadczenia z tego konkursu będą przydatne w życiu prywatnym, naukowym i zawodowym!