LO nr XVII
im. A. Osieckiej
we Wrocławiu
ul. Tęczowa 60
53-603 Wrocław
tel: 71 7986740
liceum@lo17.wroc.pl

 
Dziś mamy:  09 / 12 / 2019 "Po to, aby być niepospolicie uczonym trzeba zacząć od pospolitego uczenia się" - Charles Dickens
Laureaci konkursów/ zawodów

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace

Dnia 7 marca 2018 roku odbyła się w naszej szkole XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace organizowanego przez Jersz Łowcy Talentów. Wzięło w niej udział ponad 5,5 tysięcy uczestników z całej Polski (234 szkoły), wśród nich wyłoniono 168 laureatów.
W tegorocznej edycji wielu Uczniów naszej szkoły zostało laureatami zajmując bardzo wysokie miejsca w konkursie.SERDECZNIE GRATULUJEMY NAJLEPSZYM!!!,  Oto ich wyniki:
Wśród klas pierwszych:

- Jędrzej Stypułkowski z kl. 1C zdobył Dyplom Laureata zajmując 1 miejsce w województwie i 6 miejsce w kraju.

- Jakub Kruczek z kl. 1D zdobył Dyplom Laureata zajmując 2 miejsce w województwie i 11 miejsce w kraju
- Jędrzej Stypułkowski oraz Jakub Kruczek otrzymali nagrody rzeczowe o wartości 100 zł!

- Adam Bujek z kl. 1D zdobył Dyplom Uznania za uzyskanie  bardzo dobrego wyniku zajmując 4 miejsce w województwie i 55 miejsce w kraju
- Sylwia Cieślik z kl. 1C Dyplom Uznania za uzyskanie  bardzo dobrego wyniku zajmując 6 miejsce w województwie i 66 miejsce w kraju

- Marcel Mazur z kl. 1E zdobył Dyplom Uznania za uzyskanie  dobrego wyniku zajmując 76 miejsce w województwie i 144 miejsce w kraju

Wśród klas drugich:

Paulina Szlachcic z kl. 2E zdobyła Dyplom Uznania za uzyskanie  dobrego wyniku 4 miejsce w województwie dolnośląskim i 59 miejsce w kraju.

Wśród klas trzecich:

Aleksandra Szydłowska z kl. 3D zdobyła Dyplom Uznania za uzyskanie  najlepszego wyniku w klasach trzecich zajmując 7 miejsce w województwie dolnośląskim i 141 miejsce w kraju

Ponadto, Wyróżnienie oraz Dyplom Uczestnictwa otrzymali następujący uczniowie: z kl. 1E Aleksandra Myśliwiec, Małgorzata Rajczakowska, Zuzanna Trzaska, Adrianna Boczar kl. 3C, Daria Biedrzyńska, Hanna Gamoń, Barbara Garbowska kl. 3E, Piotr Jakimiuk, Kuba Nowakowski kl. 3F
Trzymamy kciuki za następne sukcesy!!!
Koordynatorzy konkursu: Aneta Fiśkiewicz, Małgorzata Kowal, Ewa Toporek-Niemczyk
 
Copyright © 2002-2013 by LO XVII