Dziś mamy:  10 / 12 / 2019 Istotą pokory nie jest myślenie o sobie lepiej czy gorzej, ale myślenie o sobie rzadziej- C.S.Lewis

ZBIERANIE ŻYWNOŚCI PO WIGILACH KLASOWYCH - FINAŁ

21 grudnia2018 r. odbyła się w naszej szkole AKCJA ZBIERANIA ŻYWNOSCI PO WIGILIACH KLASOWYCH. Wzięły w niej udział wszystkie klasy, które po skończonej wigillii z wychowawcami pzrynosiły pozostałą żywność, która została spakowana w kartony i zawieziona do domu dla bezdomnych mężczyzn w Jugowicach. W sumie nazbieraliśmy 13 pudeł żywności.
Serdecznie dziękuję wszyskim uczniom, którzy chętnie podzielili się posiłkiem z bezdomnymi, w a szczególności Emilii - Rektorek - Tęcza z klasy 1F i Leonardowi Brodeckiemu z klasy 1C, którzy do samego końca pomagail mi pzy pakowaniu żywności.