Dziś mamy:  07 / 12 / 2019 Uczyć się i nie myśleć, to strata czasu. Myśleć i nie uczyć się, to niebezpieczeństwo /Konfucjusz/
Warsztaty WrOpenUp

34 uczniów naszej szkoły na kolejnym warsztacie WropenUp - "Zarządzanie projektem"

Warsztat opracowali kierownicy projektów z globalnych organizacji współpracujących z WrOpenUp wraz z doświadczonym nauczycielem. Wykorzystali swoje doświadczenia oraz znajomość najnowocześniejszych metod zarządzania projektami takich jak Agile czy Design Thinking, żeby stworzyć serię praktycznych (i ciekawych!) zadań pozwalających na zdobycie podstawowych umiejętności zarządzania projektami.

Podczas warsztatów uczniowie zespołowo stworzyli projekt i uczyli się:

-    jak zaplanować projekt, który jest kreatywny i wykonalny, kto decyduje o projekcie

-    co zrobić, kiedy nagle zabraknie kogoś z zespołu?

-    czy wszystko jest stracone, kiedy tydzień przed wykonaniem projektu, o czymś zapomnieliśmy?

-    jak działać, żeby projekt był zgodny z oczekiwaniami?

Opiekun grupy - Margerita Niwelt