W środę 27 maja br. zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00.
Wykaz sal tutaj >>

W środę 27 maja br. zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00.
Wykaz sal tutaj >>

24 kwietnia kl.1A2 miała niezwykłą okazję uczestniczenia w spotkaniu twórcami filmu dokumentalnego pt” The Convenant of Blood. Last Soldiers of World War 2″.Jest to pierwszy anglojęzyczny dokument poświęcony Żołnierzom Wyklętym w reżyserii Patricka Ney’a i Stefana Tompsona. Zarówno film , jak spotkanie odbywało się w języku angielskim. Pokazowi towarzyszyły wzruszające, międzypokoleniowe dyskusje i świadectwa osób z Anglii, których ojcowie służyli jako polscy lotnicy w czasie II Wojny Światowej. Całe wydarzenie odbyło się dzięki uprzejmości p. Ilony Gosiewskiej -prezes Stowarzyszenia Odra -Niemen we Wrocławiu.


W piątek 24 kwietnia 2026 r. po czterech latach wytężonej pracy, Abiturienci LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły (z czterech lat nauki) uzyskała uczennica klasy humanistyczno-geograficznej Patrycja Tadaszczak, która otrzymała statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2026.
Podczas uroczystości w auli wyróżnieni uczniowie odebrali zasłużone dyplomy i nagrody. Serdeczne i motywujące słowa wraz z najlepszymi życzeniami na dalszą drogę skierowała do uczniów Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz. Występ artystyczny przygotowali uczniowie klasy teatralnej 3E.
Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów!
Link do galerii tutaj>>https://drive.google.com/drive/folders/1pu2AOQEE2F2ia8hJeDYFy1Oxbrsf53hY?usp=sharing