
W piątek 24 kwietnia 2026 r. po czterech latach wytężonej pracy, Abiturienci LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły (z czterech lat nauki) uzyskała uczennica klasy humanistyczno-geograficznej Patrycja Tadaszczak, która otrzymała statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2026.
Podczas uroczystości w auli wyróżnieni uczniowie odebrali zasłużone dyplomy i nagrody. Serdeczne i motywujące słowa wraz z najlepszymi życzeniami na dalszą drogę skierowała do uczniów Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz. Występ artystyczny przygotowali uczniowie klasy teatralnej 3E.
Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów!
Link do galerii tutaj>>https://drive.google.com/drive/folders/1pu2AOQEE2F2ia8hJeDYFy1Oxbrsf53hY?usp=sharing